makromusic for Spotify 3.1.1 MOD APK (Premium)

makromusic for Spotify 1.0.1 MOD APK

Download for android makromusic for Spotify Apk Mod (Unlimited Money Crack)

The latest version of makromusic for Spotify MOD APK (Unlimited Money) is 1.0.1, You can download makromusic for Spotify MOD coins 1.0.1 directly on apkdoll.com. Over users rating a average of 10.0 by 199 users about makromusic for Spotify MOD Apk download. More than 5,000+ is playing this app/game right now.

makromusic for Spotify MOD APK is one of the most popular Social created for Android. It includes some advanced features really easy to use. It is a cool free game and is definitely worth having on your phone.

makromusic for Spotify Apk Mod [Unlimited everything] on android

makromusic for Spotify 1.0.1 screenshots 1

Whats New:

 • makromusic for Spotify Bug Fix
 • Add New Level
 • Update All features
 • makromusic for Spotify Fully Fixed

MOD Features:

 1. Unlimited Money
 2. Unlimited Coins
 3. (Unlocked All)
 4. No Ads

makromusic for Spotify Apk + Mod for android.

 • Game Title: makromusic for Spotify
 • Version: 1.0.1
 • Ganre: Social
 • Size: 46MB
 • Added Date: 2020-04-20
 • Support: Android 4.1+
 • More Info: Google Play

DOWNLOAD Links

makromusic for Spotify APK MOD

makromusic for Spotify MOD: Müzik zevkin aynı olan kişilerle sanki sohbet daha bi’ akıcı oluyor değil mi?
makromusic ile müzik zevkin benzer kişilerle eşleşip tanışabilirsin. Dahası mı? Seninle aynı anda aynı müziği dinleyen kişileri de kolayca bulabilirsin. Kayıt olmana da gerek yok, Spotify hesabın ile bağlanman yeterli. Üstelik tamamen ücretsiz!

İstersen profiline göre istersen de anlık olarak dinlediğin müziğe göre eşleşebilirsin. Nasıl mı? Spotify hesabınla bağlanarak bizimle aktif olarak ya da daha önce dinlediğin favori sanatçılarını ve şarkılarını paylaşırsın. Biz de müzik zevkin en yakın olan ya da aynı anda aynı müziği dinlediğin kişilerle seni eşleriz. Eşleştiğin kişilerin profillerini inceledikten sonra sohbet etmeye başlayabilirsin.

makromusic senin için en iyi şekilde tasarlandı. Değerli zamanını en eğelenceli ve akıcı şekilde geçirmeni istiyoruz.

makromusic’te eşleşmenin 3 yolu!

Anlık eşleşmeyi açarsan, makromusic’te seninle aynı müziği dinleyen kişilerle seni eşleriz.

Profile Göre Eşleşmeyi açarsan, Spotify’daki müzik dinleme alışkanlıklarına göre, müzik zevkinin en uyduğu kişiyle seni eşleriz. İkiniz de en çok aynı sanatçıları, aynı şarkıları dinliyor olabilirsiniz, ikinizin de favori şarkısı, nadir bilinen gruplardan birinin olabilir.
Keşfet sayfasında, makromusic içerisinde aktif olarak müzik dinleyen kişilere erişebilirsin. Spotify hesabın premium ise, keşfetten istediğin bir müziği seçerek sende de aynı müziğin açılmasını sağlayabilir ve o müziği dinleyen kişiyle eşleşebilirsin.

makromusic’te eşleşmenin bir çok yolu var, yeter ki sen müzik zevkin aynı olan kişiyle eşleşmek ve sohbet etmek iste.

Sohbet sayfasında daha önce eşleştiğin kişilerle olan mesajlarına erişebilirsin. Dilediğin kişiyle sohbete kaldığın yerden devam edebilirsin. Hmm hoşuna gitmeyen bi’şeyler mi var? Sohbet sayfasında mesajı sola çekerek durumu bize bildirebilirsin. Senin için en iyi sonuca varacağımıza emin olabilirsin! makromusic deneyiminin en konforlu safhada olmasını istiyoruz.

Profilim sayfasından favori sanatçılarını, favori şarkılarını ve son dinlediğin şarkıları görebilirsin. Böylece eşleştiğin kişilerle ve arkadaşlarınla müzik zevkini kolayca paylaşabilirsin.

Eşleştiğin kişilerin profillerini inceleyerek, ortak şarkılarınızı, ortak sanatçılarınızı ve neden eşleştiğinizi görebilirsin. Böylece eşleşmelerini en sağlıklı şekilde yönetebilirsin.

Gerçekten en doğru kişilerle eşleşmeni istiyoruz. makromusic eşleşme algoritması her geçen gün daha da doğru sonuç veriyor. Senin de yardımına ihtiyacımız var! Bizimle iletişime geçerek görüş ve isteklerini kolayca bildirebilirsin. Söylediğin her şey bizim için çok değerli.

Arkadaşlarınla makromusiıc’i sosyal medya hesaplarından paylaşarak, büyümemize yardımcı olabilirsin. Desteklerin bizim için çok önemli.

makromusic kim tarafından geliştiriliyor?
makromusic üniversiteli öğrencilerden oluşan, makronline ekibi tarafından geliştiriliyor.
Ekibimiz hakkında detaylı bilgi için https://makronline.com/ adresine bakabilirsin.

makromusic olarak hangi verilerini kullanırız?
makromusic’te müzik zevkini ve seni daha iyi eşleyebilmemizi sağlayacak ve makromusic deneyimini kolaylaştıracak verileri Spotify hesabından alırız. Spotify hesabını bağlanmak istemeyen kullanıcılar, ne yazık ki makromusic’i kullanamaz. Bu bağlamda, makromusic’i ilk indirdiğinde Spotify hesabın ile bağlanmanı isteriz.
Spotify hesabını bağladığında hangi verileri alırız?
Spotify hesap verilerini görüntüleme, Spotify etkinliğini görüntüleme ve senin adına Spotify’da eylemde bulunma. Detaylı bilgi için https://makromusic.com/SpotifyApi adresini ziyaret edebilirsin.

İstediğin zaman makromusic hesabını ve kayıtlı verilerini “Ayarlar” kısmından kolayca silebilirsin.

https://makromusic.com/PrivacyPolicy adresinden gizlilik sözleşmemizi inceleyebilirsin.
https://makromusic.com adresinden istediğin zaman bizimle iletişime geçebilirsin.
The conversation is more fluent with people with the same music taste, right?
With macromusic, you can match and meet people with similar taste. What’s more? You can easily find people who listen to the same music at the same time as you. No need to register, just connect with your Spotify account. Moreover, it is completely free!

If you want, you can match according to your profile or music you listen to instantly. How Does? By connecting with your Spotify account, you actively share with us or share your favorite artists and songs that you have listened to before. We also match you with the people who are closest to your taste or listen to the same music at the same time. You can start chatting after viewing the profiles of the people you match with.

macromusic is designed in the best way for you. We want you to spend your precious time in the most fun and fluid way.

3 ways to match in macromusic!

If you turn on the instant match, we will match you with people who listen to the same music as you in macromusic.

If you turn on Matching by Profile, we will match you with the person with the best taste of music, according to your listening habits on Spotify. You may both be listening to the same artists, the same songs, both of you favorite songs, one of the rare bands.
On the Discover page, you can reach people who are actively listening to music in macromusic. If your Spotify account is premium, you can choose the music you want to discover and open the same music for you, and you can match the person listening to that music.

There are many ways to match in macromusic, as long as you want to match and chat with the same music lover.

On the chat page, you can access messages from people you have already matched with. You can continue the conversation with the person you wish from where you left off. Hmm, is there something you don’t like? You can report the situation to us by pulling the message to the left on the chat page. You can be sure that we will achieve the best result for you! We want the macromusic experience to be at the most comfortable stage.

From my profile page, you can see your favorite artists, your favorite songs and the songs you last heard. So you can easily share the taste of music with your mates and friends.

By examining the profiles of the people you match with, you can see your common songs, partner artists and why you are matched. So you can manage your matches in the healthiest way.

We really want you to match the right people. The macromusic matching algorithm gives more accurate results day by day. We need your help too! You can easily communicate your opinions and requests by contacting us. Everything you say is very valuable to us.

You can help us grow by sharing your makromusiıc with your friends on their social media accounts. Your supports are very important to us.

Who is macromusic developed by?
It is being developed by the makronline team, consisting of students from makromusic university.
For detailed information about our team, you can look at https://makronline.com/.

What data do we use as macromusic?
In macromusic, we receive data from the Spotify account that will enable us to match your music taste and you better and facilitate the macromusic experience. Unfortunately, users who do not want to connect their Spotify account cannot use macromusic. In this regard, we want you to connect with your Spotify account when it first downloads macromusic.
What data do we receive when we connect the Spotify account?
View Spotify account data, view Spotify activity and take action on Spotify for you. For detailed information, you can visit https://makromusic.com/SpotifyApi.

You can easily delete your macromusic account and saved data from “Settings” whenever you want.

You can review our privacy agreement at https://makromusic.com/PrivacyPolicy.
You can contact us anytime at https://makromusic.com.
-Canlı dinlemede ve şarkı açmada gecikmeler düzeltildi.

If the installation does not start then Enable installation of applications data from unknown sources in phone settings.

apkdoll.com provides mod apks, obb data for android devices, best apps and games collection free of cost. You just need to visit revdlmod.com search for desire apps or game click on download button and enjoy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *